Sukces GTS Pruszcz Gdański

W miniony weekend, w Linii odbyły się Mistrzostwa Pomorza Drużyn LZS w piłce nożnej halowej. Rewelacyjnie wypadła w nim drużyna Gminnego Towarzystwa Sportowego Pruszcz Gdański w tzw. cuglach wygrywając zawody.

Sukces GTS Pruszcz Gdański

Nasi piłkarze wygrali wszystkie mecze (3 w grupie i 3 w fazie pucharowej) Po drodze do finału „odprawili z kwitkiem” trzy drużyny gospodarzy (Dąbrówka Linia II, Dąbrówka Linia oraz GKS Linia). W samym finale zaś, GTS wygrał z ŁKS Łebunia 2:0.

Wyniki grupowe:
GTS-Poligon Strzepcz 3:0
GTS-FC Kębłowo 3:1
GTS-Dąbrówka Linia II 3:2

Sukces GTS Pruszcz Gdański

¼ finału:
GTS-Dąbrówka Linia 1:0
½ finału:
GTS-GKS Linia 1:0
Finał:
GTS-ŁKS Łebunia 2:0
Królem strzelców turnieju został Krzysztof Rusinek (GTS Pruszcz Gd.) – 8 bramek, a najlepszym bramkarzem, Waldemar Szymański (GTS Pruszcz Gd.)

GTS Goszyn Gmina Pruszcz Gdański: Waldemar Szymański, Krzysztof Rusinek, Piotr Szulc, Mateusz Wrzolka, Przemysław Naszym, Marian Zielke.

UGPG

Related posts