Sprawdź swoje możliwości w nietypowym biegu

Jeżeli nie przerażają cię sportowe wyzwania, pragniesz przeżyć niezapomniana przygodę i pokonać własne słabości, to…bez wątpienia „Mały Mikołajkowy bieg sprawnościowy” jest wyścigiem dla Ciebie.

Bieg odbędzie się w najbliższą sobotę, 9 grudnia, w szkole podstawowej w Straszynie. Zapraszamy wszystkich miłośników biegania powyżej 14 roku życia. Zapisy odbywają się w Szkole Podstawowej w Straszynie, ul. Starogardzka 48 do 8 grudnia 2017, do godz. 15:00 oraz w dniu biegu. Limit uczestników to 70 osób, a decyduje kolejność zgłoszeń.

Trasa liczy około 6 km z pięcioma stacjami sprawnościowymi. Startujemy o godzinie 11:00 ze szkolnego parkingu przy boisku. Gosciem specjalnym będzie Iwona Guzowska.

Organizatorem biegu jest Szkoła Podstawowa w Straszynie przy pomocy Grupy Żołnierzy – Weteranów.

– Będzie to unikatowa impreza, której dodatkowym atutem będą specjalne punkty sprawnościowe przygotowane przez byłych żołnierzy sił elitarnych wojska polskiego. A zatem nie tylko umiejętność szybkiego biegania liczyć się będzie w tej rywalizacji. Myślę, że to wydarzenie sportowe na długo zapadnie w pamięci jego uczestników. Przy szkole przygotowane również będą atrakcje dla najmłodszych i nie zabraknie gorącej grochówki. Serdecznie zapraszam na tę, nietypową imprezę – mówi wójt gminy Pruszcz Gdański, Magdalena Kołodziejczak.

Więcej informacji w sekretariacie – tel. 58 683 56 95

Materiał źródłowy TUTAJ

Related posts