Brawa i nagroda dla Karoliny Perekitko

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Pruszcz Gdański wręczono nagrodę za wybitne osiągnięcia sportowe. Trafiła ona do rąk Karoliny Perekitko z Jagatowa.

Karolina Perekitko

Karolina posiada licencję Polskiego Związku Kolarskiego, a reprezentuje klub TKK Pacific Nestle Fitness Cycling Team w Toruniu. Od wielu lat trenuje kolarstwo osiągając wiele sukcesów zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej.

W 2016 r. zdobyła IV miejsce na Mistrzostwach Świata w Katarze ze Startu Wspólnego, I miejsce na Górskich Szosowych Mistrzostwach Polki w Wysowa Zdrój, w 2017 r. III miejsce na Mistrzostwach Polski w Kryterium Ulicznym oraz II miejsce w Mistrzostwach Polski w Drużynie na torze w Pruszkowie.

A, jak powiedziała chwilę po otrzymaniu wyróżnienia, rower to całe jej życie, praktycznie się z nim nie rozstaje. Jeździ codziennie, wykorzystując na to każdą wolną chwilę niezależnie od pory roku i pogody. Tygodniowo pokonuje średnio ponad 300 kilometrów, a i po odbiór nagrody z Jagatowa do Cieplewa przyjechała oczywiście na rowerze.

Materiał źródłowy TUTAJ

Related posts