II Powiatowe Mistrzostwa Międzyprzedszkolne w Szachach – PRIMUS 2017

W dniu 15 maja przedszkolaki zjechały się do Straszyna na II Powiatowe Mistrzostwa Międzyprzedszkolne w Szachach Primus 2017. Turniej zgromadził dziesięć drużyn po sześciu przedstawicieli.

Przedszkole im. Św. Joanny Beretta Molla w Straszynie było miejscem w którym spotkały się reprezentacje dzieci z 10 przedszkoli. Podczas turnieju, każdy uczestnik rozegrał sześć partii. W ich wyniku wyłonieni zostali zwycięzcy zarówno indywidualni jak i grupowi. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę i medal, a zwycięzcy także puchary.

Była to wspaniała rywalizacja i dzięki doskonałej organizacji doskonała zabawa dla przedszkolaków i wspierających ich rodziców. Oprócz samej gry były również atrakcje kulinarne oraz animatorzy zabaw. Kilka godzin zmagań upłynęło bardzo szybko, a uczestnicy już szlifują formę i umiejętności na kolejne mistrzostwa.

(MC)

Related posts