Impreza otwarta w Żuławce – Ludowe zwyczaje wielkanocne

Chcesz spędzić rodzinnie czas w świątecznym klimacie? Zapraszamy do Żuławki na darmowe warsztaty wielkanocne! W sobotę 8 kwietnia o godz. 12 organizujemy imprezę otwartą, na którą mogą przybyć wszyscy. W szczególności zapraszamy dzieci oraz młodzież z całymi rodzinami.

Warsztaty

Na tych wszystkich, którzy zjawią się w Żuławce, czeka kilka godzin wspaniałej zabawy i edukacji. Warsztaty wielkanocne będą bowiem okazją do odświeżenia sobie staropolskich obyczajów, dawnych – niestety już zapomnianych – gier i zabaw, które zawsze dostarczają mnóstwo radości. Oczywiście w programie nie mogło zabraknąć malowania pisanek oraz polewania się wodą.

Ale to jeszcze nie wszystko! W ramach darmowych warsztatów odwiedziny zagrodę króliczków, zrobimy też wspólnie piękną palmę. W programie przewidziane jest ognisko oraz inne wielkanocne atrakcje. Impreza potrwa około czterech godzin.

Na miejscu będzie możliwość kupienia ciepłych napojów, pysznych ciast domowego wyrobu, gofrów czy kiełbasek na ognisko.

Biletem wstępu na warsztaty jest garść słodyczy. Prosimy również o zabranie ze sobą bibuły oraz czterech jajek na twardo, które będą potrzebne podczas zajęć.

Warsztaty Wielkanocne odbędą się w bazie SENSEI Centrum Przygody w Żuławce 8 kwietnia o godz. 12. Impreza potrwa ok. 4 godzin.

Więcej informacji na stronie: http://www.sensei.gda.pl/wielkanocne-warsztaty/

Patryk Kurkowski

Related posts