Zapraszamy do Ośrodka Kultury, Sportu i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański w Cieplewie

Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna w Cieplewie ma zaszczyt zaprosić dzieci wraz z opiekunami na wydarzenia, które będą miały miejsce w najbliższych dniach.

WERNISAŻ MŁODEGO TWÓRCY

Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański w Cieplewie zaprasza dzieci i dorosłych w środę, 25 stycznia 2017 o godzinie 18:30, do foyer sali kinowo-teatralnej na niezwykły wernisaż „Miasteczko radości w świecie różnorodności”. Wystawa to efekt twórczych działań dzieci z pracowni plastycznej ośrodka. Jak zapowiadają instruktorki, Karolina Michałek i Miriam Łaga, będzie to niezwykła prezentacja, gdyż wzbogacona o specjalną, kolorową instalację oświetleniową. Dla wszystkich uczestników i gości zaplanowano słodki poczęstunekWstęp wolny.

 

OTWARCIE KAMERALNEJ SALI KINOWEJ

Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański w Cieplewie zaprasza na niezwykłą uroczystość. Będzie to otwarcie nowej sali kinowo-teatralnej im. Apolejki. Patronką kameralnej, 20-osobowej widowni będzie bohaterka animowanego filmu „Apolejka i jej osiołek”, w reż. Joanny Jasińskiej-Koronkiewicz, zrealizowanego przez TV Studio Filmów Animowanych, na motywach bajki Marii Krüger pod tym samym tytułem. W uroczystości udział zapowiedziały m.in. reżyserka animacji oraz producentka artystycznych bajek dla najmłodszych. Gala otwarcia kameralnego teatru i kina oraz pomorska premiera filmu odbędzie się w Kinie za Rogiem w Cieplewie w czwartek, 26 stycznia 2017 r., o godz. 12:00. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.

W repertuarze najmniejszej sali kinowej w Pomorskiem znajdą się artystyczne filmy młodego widza, w tym projekcje najwspanialszych krótkometrażowych baśni i bajek polskich, wyprodukowanych przez TV Studio Filmów Animowanych w Poznaniu. Zapraszamy na spotkania na dużym ekranie z niezwykłymi bohaterami, wspaniałymi historiami i ciekawymi rozwiązaniami plastycznymi. Pierwsze seanse już 26 stycznia 2017 r., o godzinie 13:00, 14:00, 17:00 i 18:00 w ramach akcji „Zima w Gminie Pruszcz Gdański 2017”. Bilety wstępu tylko 5 zł, liczba miejsc na każdym seansie ograniczona.

Więcej informacji w Biurze Obsługi Klienta OKSiBP od poniedziałku do czwartku w godz. 12:00-20:00 i w niedziele w godz. 10:00-15:00, tel.: 728 415 566.

Anna Sychta

Related posts