Akcja #KobietyZaZyciem oraz #PracujeWPoniedzialek

Niemal pół miliona podpisów pod projektem inicjatywy obywatelskiej „Stop Aborcji” potwierdziło to, co wiemy z badań opinii publicznej – kobiety w Polsce opowiadają się za życiem. Pomimo kampanii organizowanych przez skrajne środowiska aborcyjne, w poniedziałek zdecydowana większość Polek nie weźmie udziału w proaborcyjnym proteście. Kobiety pójdą tego dnia do pracy lub poświęcą swój czas rodzinie.

Kobiety za życiem - źródło YouTube
Kobiety za życiem – źródło YouTube

Według sondaży, 57,9% kobiet w Polsce popiera całkowity zakaz aborcji z możliwością ratowania życia matki jeżeli jest zagrożone, czyli to co zawarte jest w projekcie Komitetu „Stop Aborcji”. Wszystkie chcemy żyć w świecie wolnym od aborcji, która jest piekłem dzieci i kobiet. Chcemy odpowiedzialnego Państwa, które oferuje nam pomoc, a nie śmierć. Radykalne organizacje aborcyjne nie mają prawa przemawiać w naszym imieniu!

Jako kobiety, wyrażamy swoje zdecydowane poparcie dla wszelkich starań o zapewnienie pełnej ochrony życia w Polsce oraz związane z tym działania na rzecz stworzenia systemu wsparcia kobiet, rodzin i dzieci w najtrudniejszych sytuacjach.

Zachęcamy do zapoznania się z rzetelną informacją o treści projektu „Stop Aborcji”, ujętą w kompendium dostępnym TUTAJ.

Źródło

Related posts