Pożyczka pożyczce nie równa! Sprawdź dlaczego!

Bank odrzucił twój wniosek o pożyczkę? Zanim zdecydujesz się na rozmowę z bliską rodziną, sprawdź, czy pieniądze pożyczy ci firma pozabankowa. Takie rozwiązanie może być dla ciebie bardzo korzystne. Sprawdź, dlaczego.

Ranking chwilówek
Ranking chwilówek

Wiele osób wyraża się negatywnie o działalności firm pozabankowych. Wszystko z uwagi na wysokie oprocentowanie i ewentualne dodatkowe koszty, które muszą ponieść osoby zainteresowane. Ale czy na pewno jest to cała prawda? Duża konkurencja na rynku finansowym doprowadziła do tego, że coraz więcej firm pozabankowych proponuje potencjalnym klientom udzielenie pierwszej pożyczki bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Jak to możliwe?

Każda firma pozabankowa musi walczyć o klienta. Konkurencję dla poszczególnych firm stanowią inne podmioty zajmujące się udzielaniem pożyczek i oczywiście banki. Właśnie dlatego pomysł, aby przyciągnąć nowych klientów, proponując im pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. To oferta lepsza niż większości banków.

Zanim podpiszesz umowę, sprawdź

Zaciągając pożyczkę nie chcesz przepłacać, prawda? Wcale nie będziesz musiał, pod warunkiem oczywiście, że odpowiednio wcześniej porównasz dostępne oferty. Pomoże ci w tym aktualny ranking chwilówek w porównywarce chwilovka.pl. Zaglądając do niego, otrzymasz podstawowe informacje na temat poszczególnych ofert, np.:

minimalną i maksymalną wysokość pożyczki,

okres, na który firma udzieli ci pożyczki,

możliwość skorzystania z przedłużenia pożyczki,

koszty nieterminowości.

Zapoznanie się z takimi informacjami pozwoli ci wybrać najlepszą aktualnie ofertę. W ten sposób również zadbasz o stan swoich funduszy – nie będziesz się nadmiernie i niepotrzebnie zadłużał.

A może darmowa pożyczka?

Jeżeli dotychczas korzystałeś przede wszystkim z ofert banków, możesz liczyć, że każda firma pozabankowa działająca na rynku zaproponuje ci bardzo korzystne warunki. Mowa o pożyczce z oprocentowaniem 0% i brakiem dodatkowych kosztów. W efekcie oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś.

Chciałbyś poznać najlepszą darmową chwilówkę? A może chciałbyś sprawdzić, które firmy działające na rynku mają właśnie taki produkt dla nowych klientów w swojej ofercie. Wystarczy, że zajrzysz do wspomnianego rankingu – znajdziesz w nim również informacje o darmowych pożyczkach, które są aktualnie dostępne dla klientów indywidualnych.

Przekonałeś się do darmowej pożyczki i żałujesz, że nie możesz już z takiej skorzystać? Nie jest to prawda – wystarczy, że zawnioskujesz o nią w firmie, z którą dotychczas nie podpisywałeś umowy. W ten sposób z darmowych chwilówek możesz korzystasz więcej niż jeden raz. To bardzo opłacalne rozwiązanie, prawda?

Related posts