Zapraszamy na promocję kwartalnika artystyczno-historycznego

Stowarzyszenie Przyjaciół Pruszcza Gd. i Okolicznych Gmin oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Pruszczu Gd.
zapraszają na
Neony
Neony

Promocję kwartalnika artystyczno-historycznego

„Neony-tożsamość” nr 2(2) kwiecień-czerwiec 2016 r.
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, ul.Wojska Polskiego 34, Pruszcz Gd.
11 maja 2016 r., środa, godz. 18.oo
W programie:
– Prezentacja 2 numeru kwartalnika artystyczno-historycznego „Neony-tożsamość “-
   Roman Ciesielski
– Wystawa malarstwa Ewy Kruglik,
– Mini recital poezji śpiewanej Elżbiety Kruglik.
autorzy numeru:
Babiński, Boduch, Borzęcka, Brodowski, Ciarkowski, Ciesielska, Ciesielski, Chojnacka, Cwalińska, Czernomord, Czerwiński, Dunajski, Fryckowski, Glok-Lejk, Goral-Rybkowska, Górecka, Górecki, Groth, Hirschfeld, Idem, Ignatowicz-Wiśniewska, Jackowicz-Korczyński, Jałoszyński, Januszajtis, Kosater, Kotlarz, Kraszewska, Kruglik, Kufel, Kuśmirek, Laskowska, Laskowska-Mróz, Mackiewicz, Mikos, Piotrowska, Roszak, Sikorski, Sobieszczyk, Rybacki, Wierzyński, Wiszniewska, Wolska, Wołkow, Zdrojewski.

 

Related posts