Poszukiwany świadek wypadku

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku drogowego do którego doszło na ulicy Sienkiewicz w Pruszczu Gdańskim. 

We wtorek (05 marca 2016 roku) pomiędzy godziną 18.30 a 19.00 na przejściu dla pieszych przy ulicy Sienkiewicza w Pruszczu Gdańskim doszło do potrącenia pieszego. 17-latek przechodził przez przejście dla pieszych gdy został potrącony przez samochód jadący od strony ulicy Kasprowicza w stronę ulicy Kopernika. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając rannemu pomocy. Pieszy trafił do szpitala.

Z uwagi na konieczność wyjaśnienia okoliczności wypadku policjanci z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gdańskim zwracają się z apelem do ewentualnych świadków tego zdarzenia. Wszystkie osoby które mogą udzielić jakichkolwiek informacji pruszczańska policja prosi o kontakt pod nr telefonu 058 78-54-235. 

Marzena Szwed-Sobańska

Related posts