Młodzież sprawdziła swoją wiedzę pożarniczą

 

Czy wolno napełniać gazem butlę o masie 11 kg na stacjach gazu płynnego? W jakiej pozycji odbywa się transport poszkodowanego z urazem jamy brzusznej? Do czego służy eksplozymetr? – z tymi i innymi pytaniami zmagała się młodzież podczas 39. edycji Gminnego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn. „Młodzież Zapobiega Pożarom”. 

W zmaganiach wzięło udział 41 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Dla najlepszych w swoich kategoriach wiekowych czekały puchary i nagrody główne, a dla wszystkich – dyplomy za udział, nagrody pocieszenia i słodkości.

Wyniki:

Młodzież sprawdziła swoją wiedzę pożarniczą
Młodzież sprawdziła swoją wiedzę pożarniczą

 

Kategoria 10 – 13 lat:

Patrycja Łys

Jakub Baka

Aleksander Janiec

 

Kategoria 14 – 16 lat:

Błażej Rochmalski

Zuzanna Barańska

Dawid Ramotowski

 

Młodzież sprawdziła swoją wiedzę pożarniczą
Młodzież sprawdziła swoją wiedzę pożarniczą

Kategoria 17 – 19 lat:

Robert Chaja

Agata Sulima

Przemysław Chaja

Magdalena Bielicka

Related posts