Konkurs plastyczny – Kolorowy świat, malowany świat 2016

Dzieci i młodzież, których pasją jest rysunek, malarstwo bądź inne techniki plastyczne, mogą wziąć udział w kolejnej edycji międzynarodowego konkursu plastycznego pod hasłem „Kolorowy świat, malowany świat”.

Kolorowy świat
Kolorowy świat

Organizator, Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański czeka na artystyczne wizje młodych twórców do 19 maja 2016 r(roku (decyduje data stempla pocztowego). Mogą to być prace na dowolny temat, związany z bliższym lub dalszym otoczeniem autorów. Jedynym ograniczeniem jest format: A4, A3, lub 70×50 cm.

Konkursowe prace mogą być zarówno opisem przyrody, jak i opowieścią o autorze, jego rodzinie, szkole, domu – o wszystkim, o czym warto opowiedzieć. Opisane na odwrocie (należy podać imię i nazwisko oraz wiek autora, adres placówki, nazwę konkursu) należy dostarczyć wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia do Ośrodka Kultury, Sportu i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański; 83-031 Cieplewo, ul. Długa 20A, z dopiskiem: „Kolorowy świat, malowany świat 2016”. Szczegóły konkursu w regulaminie na str.: www.oksibp.pruszczgda.pl. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano w czerwcu br.

Related posts