Nowa forma kontaktu z PODR

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku przygotował dla rolników oraz mieszkańców obszarów wiejskich nową formę kontaktu z doradcą – Elektroniczną Platformę Świadczenia Usług (EPSU).

Poprzez platformę oferujemy Państwu możliwość zadawania pytań drogą elektroniczną, dostęp do odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz możliwość otrzymywania zaproszeń na szkolenia i inne imprezy przez nas organizowane.
Gorąco zachęcamy do korzystania z usług nowej platformy!

Usługa dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników portalu Elektronicznej Platformy Świadczenia Usług.

W związku z tym prosimy osoby, które otrzymują z PODR Oddział Stare Pole newsletter oraz sygnalizację Integrowanej Ochrony Roślin (IOR) o zalogowanie się do nowej bazy ePODR.  Da to możliwość korzystania z szerszej oferty usług elektronicznych PODR w Gdańsku, łącznie z dotychczas otrzymywanymi informacjami mailowymi. Osoby, które nie skorzystają z nowej funkcji będą otrzymywać dotychczasowy newsletter drogą mailową, na obecnych zasadach, do końca I kwartału 2016 r.

 

Aby zarejestrować się do bazy ePODR

Kliknij na link:

https://sidr.podr.pl/ePSU/?cmd=rejestracja

Related posts