Genialni młodzi aktorzy wzruszyli do łez

Kiedy młodzi aktorzy z wojanowskiego teatru MaJo kłaniali się publiczności, nie było osoby, która nie miała łez w oczach.

Genialni aktorzy - fot. M. bielicka
Genialni aktorzy – fot. M. bielicka

Niech to przedstawienie będzie drogowskazem dla dzieci i dorosłych – podsumowała wzruszona wójt Magdalena Kołodziejczak, dziękując aktorom, a także opiekunkom teatru MaJo, które tak znakomicie przygotowały dzieci.

Świąteczne przedstawienie o walce dobra ze złem zostało osadzone w dzisiejszych realiach wirtualnych pokus.  Bawiło, a jednocześnie ściskało za serce. Jego przekaz był niezwykle dorosły, a wykonanie genialne.

Występ uczniów z Wojanowa był głównym punktem programu spotkania wigilijnego władz gminy, radnych, sołtysów i zaproszonych gości.

Info i foto  M. Bielicka/UG Pruszcz Gdański

Related posts