Święty Mikołaj przyjechał… czerwonym ferrari!

Na zaproszenie Restauracji Radunianka (przy hotelu Merkury w Straszynie) 120 dzieci bawiło się na Mikołajkowym Balu Charytatywnym.

bal mikołajkowy radunianka
bal mikołajkowy radunianka

Dzieci miały zapewniony poczęstunek (zarówno obiad, jak i słodkości), a także najróżniejsze atrakcje: były tańce z DJ-em,  przebierańce z animatorami , zumba z profesjonalistką Moniką Kiełpin  i prezenty od Św. Mikołaja, który pod hotel zajechał… czerwonym ferrari!

Rodzice zaproszonych dzieci gościli się w tym czasie przy kawie i poczęstunku.

Chcieliśmy zrobić coś dobrego i chyba się udało! – podsumowała szaloną mikołajkową zabawę Emilia Przenicka z Restauracji Radunianka.

Partnerami imprezy byli: straszyński oddział Caritasu oraz Gmina Pruszcz Gdański. W gronie darczyńców znaleźli się także: Eurocash, Karolina Godończuk (która przygotowała imponujące słodkości), DJ Przemek Łoboś, Firma Balonik z Gdyni, Piekarnia Bambułka, sieć Biedronka, BelBal (fundator dekoracji), Raben, DOMO, Autohandel Marioteam, Drogeria Błękitna i Madio Media.

Info i Foto: M. Bielicka/ UG Pruszcz Gdański

Related posts