Zatrzymać się na chwilę

Doroczne spotkanie u Jagódek to czas, by zatrzymać się na chwilę w tej codziennej gonitwie – mówiła wójt Magdalena Kołodziejczak.

Jagódki

Liczący blisko 100 osób Zespół Pieśni i Tańca Gminy Pruszcz Gdański JAGÓDKI po raz 17-ty zaprosił do wspólnego kolędowania rodzinę i przyjaciół.

Maluchy, młodzież, dorośli i seniorzy przygotowali niezwykły, ponad półtoragodzinny koncert, przeplatany tańcem i grą na instrumentach. Publiczności Chaty Myśliwskiej Pod Sokołem w Straszynie szybko udzielił się świąteczny nastrój i dołączyła do wspólnego biesiadowania przy najpiękniejszych polskich kolędach i pastorałkach.

Dziękujemy wójtowi i Radzie Gminy za to, że nasze dzieci mogą się wspaniale rozwijać, uczyć, bawić, zwiedzać i integrować – mówili rodzice.

Wiele ciepłych słów padło również pod adresem szefowej zespołu Barbary Biedrzyckiej, która stworzyła tą „Jagódkową” rodzinę.

Info i Foto: M. Bielicka/ UG Pruszcz Gdański