Zmiana organizacji ruchu na ul. Trakt Świętego Wojciecha

Od najbliższego piątku 23 października, (od godz. 6 rano), do niedzieli 25 października,  na przebudowywanym odcinku ul. Trakt Świętego Wojciecha układana będzie ostatnia, ścieralna warstwa nawierzchni drogi.  

  • 10.2015 r. – układana będzie nawierzchnia jezdni w kierunku Pruszcza Gdańskiego. Ruch kierowany będzie ręcznie!!! Utrudnienia mogą wystąpić na skrzyżowaniu ul. Trakt Świętego Wojciecha Podmiejską z ulicą Podmiejską oraz na skrzyżowaniu z ul. Raduńską, na wysokości ul. Gościnnej. Od rana do godz. 16 tej dwukierunkowo otwarty zostanie dojazd (nr 1) z ul. Trakt Św. Wojciecha do ul. Podmiejskiej, zamknięte zostanie skrzyżowanie (nr 2) łączące ul. Raduńską z ul. Trakt Świętego Wojciecha.
  • 10.2015 r. układana będzie nawierzchnia jezdni w kierunku Gdańska. Od godziny 6 rano, ruch zostanie przełożony na drugą jezdnię (kierunek Pruszcz Gdański). Około godz. 16 tej zamknięte zostanie skrzyżowanie z ul. Dworcową i Gościnną. Ruch kierowany będzie ręcznie!!!

Pojazdy z okolic Olszynki oraz z ul. Dworcowej i Gościnnej (nr 3) kierowane będą objazdem przez ul. Równą w kierunku ul. Sandomierskiej.

  • 10.2015 r. – od godziny 7.00 ruch w ul. Trakt Świętego Wojciecha zostanie przywrócony na docelowe jezdnie.

 

Dalsze roboty prowadzone będą przy częściowym zwężeniu pasów.

 

Kierowców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o ostrożność!!!

Mapka
Mapka

 

Related posts