Piknik pełen ENERGII

W minioną niedzielę w Centrum Rekreacji w Juszkowie obył się festyn rodzinny pod hasłem „Energia Odnawialna naszą przyszłością”. Organizatorem festynu była Gmina Pruszcz Gdański, a jego Sponsorem Grupa Energa. 

Piknik pełen ENERGII
Piknik pełen ENERGII

Malowanie buziek, konkursy sportowe dla dzieci i całych rodzin, układanie puzzli, dmuchane zamki czy konkurs plastyczny z Grupą Energa to tylko część atrakcji, wśród których każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Podczas festynu można było posłuchać wykładów dotyczących energii odnawialnej czy zwiedzić elektrownię wodną. Nie zabrakło także lokalnych przysmaków przygotowanych specjalnie przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Gwiazdą wieczoru była Krystyna Stańko wraz z zespołem, która swoim występem zaczarowała mieszkańców gminy Pruszcz Gdański. Oryginalna barwa głosu Krystyny Stańko i wyjątkowe kompozycje sprawiły, że koncert był niesamowicie interesujący i piękny. Potwierdziły to owacje na stojąco.

Magdalena Bielicka

Related posts