Lubię to – galeria w Cieplewie

Galeria „Kaloryfer” w OKSiBP w Cieplewie zaprasza na wystawę prac Danuty Kraszewskiej. Ekspozycję pt.: „Lubię to!” będzie można oglądać od 14 do 25 września 2015 r., w godzinach otwarcia ośrodka(9:00-20:00).

Zaproszenie
Zaproszenie

Autorka zapytana o intrygujący tytuł zdradziła tylko:
– Postanowiłam zatytułować swoją wystawę „Lubię to!” dlatego, że lubię wszystkie techniki w których pracuję. Lubię olej, akryl, pastel, węgiel. Lubię kopiować starych mistrzów, lubię malować portrety pastelami, rysować węglem czy ołówkiem. Lubię fotografować wszystko, co mnie w danej chwili zaciekawi. Lubię grafikę artystyczną, głównie linoryt i akwafortę, no i wreszcie ostatnio wykonuję dużo grafik komputerowych, wykorzystując do tego swoje fotografie, malarstwo czy rysunek. Bardzo proszę o włożenie karteczki z napisem „Lubię to!” do koperty, która jest przy najlepszym (zdaniem Państwa) obrazie. Będzie to dla mnie inspiracją w dalszych poszukiwaniach twórczych.

Serdecznie zapraszamy na uroczysty finisaż wystawy , który odbędzie się 24 września 2015 r., o godzinie 19:00 w naszej galerii.

OKSiBP Cieplewo

 

Related posts