Zaproszenie na plenerowe wydarzenie tatralne

Nadchodzący sezon teatralny Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański, tak jak przed rokiem, zamierza otworzyć w Skansenie Żuławskich Maszyn Rolniczych w Mokrym Dworze. W tym roku, 29 sierpnia organizatorzy zapraszają na „Opowieści Tewiego Mleczarza” na podstawie światowej sławy musicalu „Skrzypek na dachu”!

Opowieści Tewiego Mleczarza
Opowieści Tewiego Mleczarza

Wyjątkowe widowisko będzie można podziwiać w plenerowej scenerii skansenu, siedząc na… słomie. Na scenie wystąpi siódemka znakomitych aktorów i solistów polskich scen musicalowych i operowych. Zaplanowano dwie odsłony widowiska, o godz. 18:00 i 21:00.

Czas trwania spektaklu – 1,5 godz.

Bilety (miejsca nienumerowane) w cenie 35 zł będą do nabycia od 10 sierpnia w biurze obsługi OKSiBP w godz. 9:00-16:00 oraz u sołtysów (szczegóły: Wiesław Zbroiński, tel.: 508 600 385).

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Wójt Gminy Pruszcz Gdański Magdalena Kołodziejczak.

Zapraszają:

Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Pruszcz Gdański w Cieplewie, Stowarzyszenie Sołtysów Gminy Pruszcz Gdański, sołectwo Mokry Dwór.

Na zdjęciach:

Ubiegłoroczny sezon teatralny w tym samym miejscu uświetniła adaptacja “Konopielki”, na podstawie prozy Edwarda Redlińskiego, w wykonaniu aktorów słupskiego Nowego Teatru.

Related posts