Otwarcie sezonu teatralnego w gminie Pruszcz Gdański

Sezon teatralny w gminie Pruszcz Gdański, tak jak przed rokiem, otwieramy w Skansenie Żuławskich Maszyn Rolniczych w Mokrym Dworze. W tym roku zapraszamy Państwa na Opowieści Tewiego Mleczarza na podstawie światowej sławy musicalu „Skrzypek na dachu”. Wyjątkowe widowisko będziemy podziwiać w równie wyjątkowej scenerii skansenu – siedząc na słomie!

SKRZYPEK NA DACHU
SKRZYPEK NA DACHU

Na scenie w skansenie zobaczymy siódemkę znakomitych aktorów i solistów polskich scen musicalowych i operowych.

Czas trwania spektaklu 1,5 h. Godziny spektakli: 18 oraz 21. Bilety w cenie 35 zł do nabycia od 10 sierpnia w biurze OKSiBP od 9 do 16 oraz u sołtysów (szczegóły Wiesław Zbroiński 508 600 385). Ponadto, 12 sierpnia od 12 do 19 na terenie OKSiBP w CIeplewie podczas festynu seniora „Kto się śmieje ten nie płacze”

Zapraszają: Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteki Publicznej w Cieplewie, Stowarzyszenie Sołtysów Gminy Pruszcz Gdański oraz Sołectwo Mokry Dwór.

Magdalena Bielicka

Related posts