Lechia Gdańsk zagra z Wolfsburgiem na PGE Arenie!

VfL Wolfsburg jednak zagra w Polsce!  Wicemistrz Bundesligi i zdobywca Pucharu Niemiec zmierzy się z Lechią Gdańsk na stadionie PGE ARENA. Mecz zaplanowano na 12 lipca o godz. 13:30.

Przypomnijmy, że mecz początkowo miał odbyć się w Krakowie z Cracovią. Spotkanie odbędzie się w ramach ekskluzywnego programu Bundesliga World Tour, transmitowanego do ponad 150 krajów na świecie.

Lechia - Wolfsburg
Lechia – Wolfsburg

Jesteśmy zadowoleni, że mimo wcześniejszych trudności, uda nam się zorganizować mecz Wolfsburga w Polsce. Mamy nadzieję, że kibice docenią nasze starania. Z myślą o nich przygotowaliśmy liczne promocje i pakiety, liczymy więc że frekwencja dopisze i widowisko między wicemistrzem Niemiec i polskim klubem obejrzy na PGE Arenie komplet publiczności– powiedział Tomasz Rachwał, prezes PSP Polish Sport Promotion, agencji organizującej mecz.

Agencja PSP we współpracy z władzami Lechii Gdańsk przygotowała specjalną ofertę biletową. Ceny zaczynają się już od 40 zł. Dodatkowo, nabywając bilet poprzez platformę booklik.com i podając specjalne hasło, istnieje możliwość nabycia biletu 20% taniej. Dodatkowo PGE Arena oferuje 25% zniżkę w ramach pakietu rodzinnego. Więcej szczegółów na stronie www.lechia.pl

„Cieszymy się goszcząc po raz kolejny drużynę ze światowej czołówki. Czujemy się też docenieni będąc lokalnym organizatorem wydarzenia o takiej skali” – komentuje Tomasz Kowalski, prezes Arena Gdańsk Operator, spółki zarządzającej PGE ARENA Gdańsk.

Przypomnijmy, że Lechia Gdańsk rozegra podczas sezonu przygotowawczego kilka spotkań z klubami światowego formatu. Klub z Trójmiasta 4 i 5 lipca wziął udział w turnieju LOTTO Lubelskie Cup, w którym wystąpiły również Szachtar Donieck, AS Monaco oraz Hannover 96. Później piłkarzy czeka jeszcze towarzyskie spotkanie z Schalke 04 i niesamowicie zapowiadający się Super Mecz z finalistą tegorocznej Ligi Mistrzów i mistrzem Włoch – Juventusem FC.

Bilety dostępne są na stronie www.booklik.com, www.ebilet.pl oraz w kasach PGE Areny. 


MC

Related posts