GTS Pruszcz Gdański w finale turnieju Lotos Junior Cup 2015

Na stadionie PGE Arena, gdzie na co dzień występuje pierwszy zespół Lechii Gdańsk, rozegrany został finał turnieju LOTOS JUNIOR CUP 2015. W turnieju finałowym udział wzięło 15 drużyn chłopców, głownie z rocznika urodzenia 2003. Oprócz naszego zespołu wspieranego przez grupę Energa tylko w zespole Chojnic oraz zespole gospodarzy występowali chłopcy z rocznika 2004.

GTS
GTS

Po uroczystości otwarcia odbyło się losowanie grup rozgrywkowych ( 3 grupy po 5 zespołów ). Nasi reprezentanci trafili do grupy z zespołami z Elbląga, Luzina, Gdańska oraz Kartuz. Po emocjonujących meczach chłopcy z GTS – u wygrali dwa spotkania ( z Elblągiem 3-2 oraz 1-0 z Gdańskiem) oraz przegrali dwa spotkania ( 3-0 z Luzinem oraz 2-1 z Kartuzami).
Występowanie na boisku, po którym biegają na co dzień ich idole, było ogromnym przeżyciem dla małych piłkarzy i miejmy nadzieję, że któryś z nich będzie miał kiedyś możliwość zagrać na nim w barwach reprezentacji. Pochwały należą się wszystkim chłopcom za zaangażowanie i uparte dążenie do celu.

Kadra GTS : Dzierżawski Igor, Kotarski Jakub, Burzyński Oskar, Lender Jakub, Wierzbicki Maksymilian, Matysiak Jan, Dembek Olaf, Kaim Błażej, Walczak Kacper, Kosiński Mateusz, Piętka Kacper, Pydych Mateusz

MB

Related posts