Nowi najemcy w starogardzkiej Galerii Neptun. Jakie marki?

Monnari, 4F, Lee Wrangler, EMPIK, Smyk, Home & You, a także salony Orange i nc+, to kolejne marki, które dołączyły do grona najemców starogardzkiej Galerii Neptun. Sklepy zajmą łączna powierzchnię ponad 1 600 mkw powierzchni najmu. 

Osiem nowych marek potwierdza zróżnicowanie oferty Galerii Neptun – Pragniemy zapewnić klientom naszego centrum handlowego możliwie jak najatrakcyjniejszą ofertę zakupową – mówi Agnieszka Owsicka, Dyrektor Galeria Neptun Sp. z o.o. Sp. k. – Klienci oczekują zróżnicowanego wyboru produktów, dlatego staramy się nawiązywać współpracę z markami charakteryzującymi się szerokim asortymentem. – dodaje.

Galeria Neptun
Galeria Neptun

Największą powierzchnię zajmie debiutujący w Kociewiu sklep dziecięcy SMYK: 523 mkw. A za nim kolejno salon Empik (353 mkw.), Monnari (241 mkw.) – oferujący odzież dla kobiet, Home & You (237 mkw.) czy sklep odzieżą turystyczną i sportową 4F (147 mkw.). W Galerii Neptun powstanie także butik znanego producenta dżinsów – Lee Wrangler (63 mkw.). Klienci galerii będą mogli także skorzystać z usług salonu operatora telekomunikacyjnego Orange (72 mkw.), czy poznać najnowszą ofertę platformy telewizyjnej nc+. (23 mkw.)

Dotychczas w gronie najemców Galerii Neptun znaleźli się: Intermarche, Media Expert, Martes Sport, Butik I Like!, H&M, pięć marek LPP S.A. (Reserved, Sinsay, Mohito, House i Cropp), Ray Obuwie, Baskoni, PEPCO, Diverse, Moodo, Reporter Young, Triumph, Rossmann, Lavard, Zoo Karina, Play, Ziaja, Kolporter, Baltic Exchange, e-SmokingWorld, Apart, Giacomo Conti, a także multipleks Cinema City oraz park zabaw i rozrywki Jupi Park.

Galeria_Neptun_budowa
Galeria_Neptun_budowa

Galeria Neptun to nowoczesny trzypoziomowy obiekt handlowy w Starogardzie Gdańskim. Powstaje na terenach po byłej fabryce obuwia „Neptun” zlokalizowanej w centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II. Będzie to pierwsze tak duże centrum handlowe w mieście, łączące funkcje: zakupową, wypoczynkową, rozrywkową i gastronomiczną, które swoim zasięgiem obejmie około 195.000 osób, głównie mieszkańców powiatów: starogardzkiego, kościerskiego, tczewskiego i chojnickiego. Całkowita powierzchnia najmu wyniesie 25 000 mkw. Zajmie ją łącznie około 100 najemców.

Deweloperem jest Galeria Neptun Sp. z o.o. Sp. k. Generalnym wykonawcą jest firma Dekpol Sp. z o.o. Firma Cushman & Wakefield jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu. Planowana data oddania Galerii Neptun do użytku to wiosna 2015 r.

Szczegółowe informacje o inwestycji: www.galeria-neptun.eu.

Related posts