Zaproszenie do Klubu Polskiego Podróżnika

W ramach Klubu Polskiego Podróżnika, Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański w Cieplewie oraz trójmiejscy blogerzy Katarzyna i Maciej Marczewscy zapraszają na prezentacje i dyskusje o najciekawszych zakątkach w kraju.

Zdjęcia i filmy podróżników będą początkiem rozmów o tym jak ruszyć w drogę, gdzie wyjechać, co zobaczyć i skąd brać pomysły na kolejne podróże po Polsce. Kolejne spotkania o godz. 18:00 pod hasłem: „Ruszaj w drogę” zaplanowano w Cieplewie: 4 marca 2015 „Ruszamy w Świętokrzyskie”, 1 kwietnia – „Ruszamy na Kaszuby”, 6 maja – „Ruszamy w Beskidy”. Spotkania w bibliotece w Straszynie: 5 marca, 2 kwietnia i 7 maja. Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc w Cieplewie: 728 436 046, w Straszynie: 58 691 01 38 w godzinach pracy bibliotek. Więcej informacji na www.ruszajwdroge.pl

Related posts