Przejazdowo. XIV Gminny Festiwal Kolęd

W tegorocznym festiwalu kolęd swoje wokalne i instrumentalne zdolności zaprezentowało 30 uczestników (w tym dwa duety) z ośmiu gminnych szkół.

Konkurs przebiegał w trzech kategoriach wiekowych: klas 0-3, 4-6 i gimnazjum.

festiwal kolęd
festiwal kolęd

W kategorii 0-3 zwyciężyli:  I m. Amelia Golan z ZS Rotmanka, II m. Martyna Wójcik z ZS w Straszynie oraz Roksana Tomaczak z SP w Wiślince, III m. Julia Kluczkowska z SP Wiślina oraz Maja Tałaj z ZS Łęgowo. Wyróżnieni zostali: Urszula Zbroińska z SP Wiślinka, Wiktora Ząbkiewicz z ZS Straszyn, Alelsandra Stankiewicz – Weresa z ZSP Borkowo, Anna Lewandowska z ZSP Borkowo. Jury przyznało również nagrodę specjalnę w tej kategorii dla Igora Rosta z ZS Rotmanka.

W kategorii 4-6 zwyciężyli: I m. duet Julia Draczyńska i Maja Szulist z ZS Rotmanka, II m. Paula Witkowska z SP Wiślinka, III m. Wiktoria Okrój z ZS Straszyn oraz Laura Kozłow z SP Wojanowo. Wyróżnienia otrzymali: Karolina Dysarz z SP Wojanowo, Julia Richert z SP Wiślina, Julia Laskowska z SP Wiślina, Rozalia Skórska z ZS Łęgowo, Michalina Gruchot z ZS łęgowo, Amelia Kaczorowska z ZSP Borkowo, Magdalena Leppek z ZSP Borkowo, Szymon Kurpik z SP Wiślinka i Karolina Łasiewicka z ZS Straszyn.

W kategorii gimnazjum zwyciężyli: I m. Agata Pokojska z ZS Rotmanka oraz Wiena Węsierska z ZS Straszyn, II m. duet Aleksandra Gorczyńska i Jakub Kamela z Gimnazjum Przejazdowo, III m. Alicja Pająk z ZS Rotmanka. Wyróżnienie otrzymała Michalina Danke z ZS Straszyn.

Magdalena Bielicka

Related posts