Turystyka i noclegi

Czekamy właśnie na ciebie – prowadzisz sklep, hurtownię, warsztat, usługi. Koniecznie napisz, prześlij logo oraz dane kontaktowe, a zamieścimy je bezpłatnie. Zadzwoń  + 48 606 430 240 jeżeli masz pytania lub napisz.

 

podstrona_02Biuro Pielgrzymkowe Archidiecezji Gdańskiej
OREMUS
ul. Poprzeczna 24
83-010 Straszyn
tel. 058 682 89 89
fax. 058 682 89 00

 

 

Gospodarstwa Agroturystyczne

Agroturystyka w Gminie Pruszcz Gdański

 

Jaworowo, Jagatowo, ul. Sosnowa 2  , 504 092 404 , jaworowo@op.plwww.jaworowo.eu

 

Gościniec Pod Kasztanem, Rokitnica, ul. Bałtycka 12, 603 162 564, podkasztanem@gosciniec.pomorze.pl , www.gosciniec.pomorze.pl

 

Marysia, Mokry Dwór 4 A, 602 361 045, ela.stanulewicz@interia.eu

 

Chata Żuławska, Krępiec 7, 504 349 080, bozenaa16@wp.plwww.krepiec.pl

 

Orzechowe Ranczo, Wiślina, ul. Świerkowa 11 , 609 821 982, rezerwacja@orzechoweranczo.pl , www.orzechoweranczo.pl

 

Zielona Farma Rokitnica, ul. Bałtycka 30, 601 691 313, noclegi@zielonafarma.euwww.zielonafarma.eu

 

 

Baza noclegowa i gastronomiczna 
Hotele i pensjonaty
Hotel Merkury, Straszyn, ul. Objazdowa 8, tel. 58 682-02-95 www.hotelmerkury.pl
„Oberża Pod Lipami”, Łęgowo, ul. Tczewska 57, tel. 58 683-76-70 www.pod-lipami.com.pl
Hotel „Pod Lipami” , Bystra, ul. Gdańska 17, 58 692-03-24 http://www.bystra.net
Pensjonat „Dom Młynarza”, Żukczyn, ul. Młyńska 3, tel. 58 691-14-83 www.dommlynarza.pl
Hotel „Gniecki”, Przejazdowo, ul. Kasztanowa 2, tel. 58 302-02-02 www.hotelgnieckigdansk.pl
Hotel „Czarna Perła”, Przejazdowo, ul. Główna 18A, tel. 683-84-14 www.czarna-perla.pl

Gospodarstwa Agroturystyczne
„Jaworowo”, Jagatowo, ul. Sosnowa 2, tel. 504-092-404 www.jaworowo.eu
„U Marysi”, Mokry Dwór 4A, 504-216-404
„Zielona Farma”, Rokitnica, ul. Bałtycka 30, www.zielonafarma.eu
„Orzechowe Ranczo”, Wiślina, ul. Świerkowa 11, tel. 609-821-982 http://orzechoweranczo.nocowanie.pl
Gościniec „Pod Kasztanem”, Rokitnica, ul. Bałtycka 12, tel. 58 682-10-22 http://orzechoweranczo.nocowanie.pl
„Chata Żuławska”, Krępiec 7, tel. 501-496-695 http://chatazulawska.krepiec.pl

Restauracje i bary
Restauracja & Pizzeria „Filmowa”, Rotmanka, ul.  Piłsudskiego 11, tel. 503 150 503 www.filmowa.com.pl
Restauracja Hito Sushi, Borkowo, ul. Współczesna 1 M,  tel. 58 355 04 03, www.hitosushi.pl
Zajazd Korona, Łęgowo, Tczewska 19, tel. 0-58 682 85 20, http://www.zajazdkorona.h2.pl/
Restauracja 5 Smaków, Borkowo, ul. Współczesna 1 J, tel.  537-11-17-18 http://www.5smakow2.5smakow.eu/
Pizzeria Mona, Straszyn, ul. Spokojna 33, tel. (58) 682-02-60, 602-574-95, http://pizzeria-mona.pl
Marlin BAR, Straszyn,  Starogardzka 42, tel. (58) 691 00 55, http://www.onewaypizza.pl/
Bar, pizzeria Kalabria, Straszyn, ul. Starogardzka 42/44, tel. (58) 691-00-55
Chata Myśliwska Pod Sokołem, Straszyn, ul. Objazdowa 4b, tel. 605 218 221, www.biesiada.gda.pl
Jagatówka Leśny Dwór, Jagatowo, ul. Sosnowa 1, tel. 606 686 975, http://www.jagatowka.pl/
Restauracja Złoty Staw, Borkowo, ul. Akacjowa 23 C, tel. (58) 302 06 06, http://www.zlotystaw.pl/kontakt/

 

Leave a Comment