Propozycje spędzenia ferii zimowych dla dzieci i młodzieży

OBÓZ NARCIARSKI

TERMIN: 01 – 07.02.2014

MIEJSCE: PORONIN

Zakwaterowanie: Ośrodek wypoczynkowy LIMBA

Cena: 999 zł

Zawiera:

6 noclegów z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie),

Dojazd komfortowym, sprawdzonym autokarem obejmujący dojazd na stacje narciarskie i zajęcia sportowe,

sprzęt narciarski dla każdego uczestnika,

naukę i doskonalenie jazdy na nartach pod opieką instruktorów,

wynajęcie hali sportowej na popołudniowe zajęcia sportowe,

ubezpieczenie NNW,

przede wszystkim świetną zabawę i niezapomniane, bezpieczne ferie pod opieką wykwalifikowanej kadry wychowawczej.

Dodatkowe informacje:

OKSiBP gm. Pruszcz Gdański

mg@pruszczgdanski.pl

ZIMOWISKO DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

PRZYWIDZ 09. – 14.02.2015r.

ORGANIZATOR – Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański.

UCZESTNICY – członkowie sekcji sportowych koszykówki i piłki nożnej oraz uczniowie szkół podstawowych gminy

KADRA – nauczyciele w-f, trenerzy z GTS Pruszcz Gdański.

ZAKWATEROWANIE – do 10 osób w salach lekcyjnych Zespołu Szkół w Przywidzu ul. Szkolna 1. Łóżka metalowe z materacem i pościelą. Każdy zabiera własny koc.

WYŻYWIENIE – stołówka jw., 4 posiłki dziennie.

PROGRAM OBOZU:

Nauka jazdy na nartach, gry i zabawy ruchowe, doskonalenie umiejętności gry w piłkę nożną i koszykówkę. Rozwijanie zdrowego nawyku uprawiania sportu poprzez właściwe odżywianie, higienę i dbałość o zdrowie. Zajęcia rekreacyjne; tenis stołowy, basen Aqua Centrum w Kościerzynie, narty – Zielona Brama –stok narciarski (własny sprzęt lub wypożyczony w ośrodku, szczegóły.: www.nartyprzywidz.com.pl oferta dla grup szkolnych).

OBIEKTY SPORTOWE – sala gimnastyczna w szkole, hala sportowa w Nowej Karczmie lun Somoninie. W pobliżu szkoły w odległości 300 m od szkoły oświetlony stok narciarski – Zielona Brama.

PLANOWANY KOSZT – 499 PLN

ZGŁOSZENIA I DODATKOWE INFORMACJE:

Marek Gotartowski – OKSiR 0 694 350 743, 0 58 682 85 78

e-mail.:mg@pruszczgdanski.pl