Świąteczna paczka dla potrzebujących – dołącz do akcji Ewy i Łukasza!

Po raz drugi małżeństwo z Juszkowa pomoże potrzebującym przed świętami Bożego Narodzenia.

10841669_10205281373412260_865795143_n–  Kompletujemy upominki lub gotowe paczki dla dzieci, żywność i środki czystości. Obdarujemy przynajmniej 20 rodzin – wyjaśnia Łukasz Franiak, inicjator akcji, który jest także gminnym radnym. – W tym roku chcemy pomóc niepełnosprawnym, samotnym matkom i ludziom starszym, bez opieki rodziny.

Mieszkańcy Juszkowa, dzięki pomocy rodziny, przyjaciół (w tym swoich znajomych z zagranicy), a także całkiem obcych im ludzi zgromadzili już m.in: nową kuchenkę gazową, używany komputer dla chłopca z autyzmem i nowe zabawki.

Jeszcze do soboty można dołączyć do akcji, która ma swoje wydarzenie na Facebook-u.

W sobotę ochotnicy wezmą udział w pakowaniu prezentów, a w niedzielę będą je rozwozić – dodaje  Ewa Franiak.

Magdalena Bielicka

Related posts