Turniej Mikołajkowy w Borkowie

6 grudnia 2014 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Borkowie odbył się Mikołajkowy Turniej Brazylijskiego Jiu Jitsu oraz Turniej Samurajów.

W zawodach brały udział dzieci i młodzież z klubów trójmiejskich, z Pruszcza Gdańskiego i gminy Pruszcz Gdański.

Zwycięzcą w kategorii chłopcy do lat 14 został Amadeusz Piwowarek . W pozostałych kategoriach na pierwszych miejscach uklasyfikowali się : Dominika Suświłło, Maksymilian Szal, Czarek Listkiewicz, Adrian Dziedzic. Zwycięscy otrzymali medale i dyplomy.

Po zawodach Brazylijskiego Jiu Jitsu, przeprowadzony został Mikołajkowy Turniej Samurajów, czyli walki na miecze z pianki. Był to otwarty turniej dla dzieci z gminy Pruszcz Gdański.

Impreza zakończyła się odwiedzinami św. Mikołaja i słodkimi niespodziankami.

Impreza zorganizowana została przez SENSIE Centrum Przygody, Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna  oraz Gminne Towarzystwo Sportowe gminy Pruszcz Gdański.

Magda Boguszewska