Nowe place zabaw i rekreacji

Sprzęt fitness oraz zestawy zabawowe pojawiają się w gminie jak grzyby po deszczu. Kolejne cztery miejscowości mają nowe lub doposażone miejsca rekreacji.

W Rotmance gmina doposażyła istniejący plac zabaw przy ul. Lipowej, urządziła parkur park oraz podbudowę pod sfinansowany przez Rot – Dom plac linowy.

W Borzęcinie w miejscu rekreacji nad stawem pojawił się sprzęt fitness w postaci orbitreka, twistera z wahadłem oraz masażera pleców i talii.

W Bogatce przy świetlicy pojawiły się trzy urządzenia fitness.  Placyk został wyłożony kostką betonową. Na miejsce dotrze jeszcze kosz na śmieci i ławeczka.

W Bystrej, w sąsiedztwie świetlicy i placu zabaw stanęły dwa urządzenia fitness. Obecnie dobiega końca układanie kostki betonowej. Przewidziano ustawienie kosza na śmieci i ławeczki.

W trakcie realizacji są place zabaw lub rekreacji w Przejazdowie (w dwóch lokalizacjach), Juszkowie, Żukczynie i Rokitnicy.

Magdalena Bielicka