Jesienne Turnieje Halowej Piłki Nożnej

Wyniki Jesiennego Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla rocznika 2006 oraz 2004. Oba turnieje odbyły się 08.11.2014 r. na hali sportowej przy Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich.

Poniżej skrótowy opis:

Końcowa klasyfikacja oraz nagrody rocznika 2006

Miejsce Drużyna
1 CONRAD Gdańsk – Puchar i medale indywidualne
2 KP Sopot – Puchar i medale indywidualne
3 BAŁTYK Gdynia – Puchar i medale indywidualne
4 UKS Suchy Dąb – Puchar
5 GTS Pruszcz Gdański
6 BAŁTYK II Gdynia
7 CZARNI Pruszcz Gdański
8 JAGUAR Gdańsk
9 ORŁY Osowa
10 SANTOS Gdańsk
11 JAGUAR II Gdańsk
12 CZARNI II Pruszcz Gdański

Skład zwycięskiej drużyny: CONRAD Gdańsk

Oskar Stawski (2007), Cezary Barbuna (2006), Jakub Kwiatkowski (2006), Kacper Kwiświski (2006), Miłosz Sandach (2006), Jan Zglinicki (2006), Krystian Mirielicz (2007), Antoni Mylisz (2006).

(NAZWISKA MOGĄ BYĆ PRZEKRĘCONE – NIEWYRAŹNA LISTA ZGŁOSZENIOWA)

Król strzelców: Tymon Struzik – 8 goli (KP Sopot) – statuetka

Najlepszy zawodnik: Kaczmarek Szymon (BAŁTYK Gdynia) – statuetka

Najlepszy bramkarz: Zglinicki Jan (CONRAD Gdańsk) – statuetka

Końcowa klasyfikacja oraz nagrody rocznika 2004

Miejsce Drużyna
1 JAGUAR Gdańsk – Puchar i medale indywidualne
2 GRYF Tczew – Puchar i medale indywidualne
3 CZARNI Pruszcz Gdański – Puchar i medale indywidualne
4 POKOLENIA LECHII GDAńSK
5 GTS ORZEŁ Straszyn
6 OSICZANKA Osice
7 AKADEMIA PIŁKARSKA Gdańsk
8 CZARNI II Pruszcz Gdański
9 ORŁY Osowa
10 ISKRA Gdynia

Skład zwycięskiej drużyny: JAGUAR Gdańsk

Dawid Salamon, Jakub Idziaszek, Filip Felski, Adrian Polakow, Kacper Szymikowski, Dominik Góźdź, Mateusz Wasielewski, Jędrzej Wieczorek, Jan Kujawski, Mateusz Urbanek.

Król strzelców: Cyrzon Nikodem – 8 goli (GRYF Tczew) – statuetka

Najlepszy zawodnik: Smoliński Nikodem (POKOLENIA LG) – statuetka

Najlepszy bramkarz: Salamon Dawid (JAGUAR Gdańsk) – statuetka

 

FootBall Entertainment by

Stefan & Aneta Dutko

 

Wyniki-1

Wyniki

 

Related posts