Bezpłatnie na wybory – komunikacja w Gminie Pruszcz Gdański

Celem zapewnienia dojazdu mieszkańcom wybranych wsi w gm. Pruszcz Gdański do lokali wyborczych, w dniu 16 listopada 2014 r. (niedziela) uruchomione zostaną specjalne, bezpłatne kursy realizowane pod szyldem Komunikacji Gminy Pruszcz Gdański. Realizowane będą one według poniższego harmonogramu.

Rozkład jazdy autobusów bezpłatnych

Wykonane zostaną następujące kursy:
– 12:10 z Przejazdowa (parking przy kościele na ul. Jesionowej) przez Bogatkę do szkoły w Wiślince oraz powrotny ok. 13:00,
– 14:00 z pętli w Bystrej trasą linii 841 do szkoły w Wiślinie oraz powrotny ok. 14:45,
– 14:00 z Żuławki przez Żuławę do Jagatowa oraz powrotny ok. 14:45,
– 16:00 z Roszkowa (odjazd spod świetlicy przy ul. Lipowej) przez Rokitnicę do szkoły w Wiślinie oraz powrotny ok. 16:45,
– 16:00 z Goszyna przez Arciszewo i Rekcin do Wojanowa oraz powrotny ok. 17:00,
– 16:45 z Żukczyna do Rusocina Rataja oraz powrotny ok. 17:45.

Na trasie przejazdów obowiązują wszystkie przystanki komunikacji miejskiej i regionalnej. Godziny odjazdów w kursach powrotnych określone zostały w sposób orientacyjny, zostaną one wykonane po powrocie wszystkich zainteresowanych z lokali wyborczych. 

Gryf Kartuzy

Related posts