III Pruszczański bieg Gotów

W sobotę 11 października po raz trzeci zapraszamy miłośników biegania do udziału w Pruszczańskim Biegu Gotów. Poprzednie zawody spotkały się z dużym zainteresowaniem mieszkańców, więc postanowiliśmy kontynuować nasze wspólne bieganie. Trasa jak zwykle będzie biegła przez Faktorię Handlową na terenie Międzynarodowego Bałtyckiego Parku Kulturowego w Pruszczu Gdańskim.

Malownicze położenie Faktorii, dodatkowo jesienne klimaty, zachęcają do skorzystania z uroków sportu na świeżym powietrzu. Poprawiliśmy trasę, by usatysfakcjonować wszystkich, którym poprzednio zabrakło kilkuset metrów do pełnych 10-ciu km. Cztery okrążenia, które pokonają uczestnicy Biegu, umożliwią kibicowanie rodzinom i przyjaciołom . Kibice mogą obserwować postępy uczestników i dopingować ich do jeszcze większego wysiłku. 
Pruszczański Bieg Gotów to rekreacja dla całych rodzin. Rywalizujemy z innymi zawodnikami, a także ze samym sobą. 
10 km do przebiegnięcia to duży wysiłek i nie każdy mu podoła, ale nie musimy się spieszyć! Na ukończenie biegu mamy 2 godziny. 
A więc biegnijmy i zwyciężajmy sami ze sobą, ze swym zmęczeniem i miejmy satysfakcję z ukończenia biegu. 
Przygotowaliśmy także trzy trasy dla dzieci i młodzieży. 

Dla wszystkich uczestników medale pamiątkowe, dla zwycięzców nagrody. ZAPRASZAMY!

Plan biegu Gotów 11.10.2014 (sobota)
Dorośli mogą zapisywać się przez Internet.

Rejestracja: http://izawody.pl/tournament/view/informations/1074

Zapisy, wydawanie numerów w dniu zawodów – biuro zawodów Faktoria – czynna od 10.00.
11.00 start dzieci w grupie wiekowej do 9 lat na 500 m.
11.30 start dzieci w grupie wiekowej do 10-12 lat. – na 1000m.
12.00 start dzieci w grupie wiekowej 13-16 lat – na 2000m.
12.30 wyniki – wręczenie nagród.
13.00 start główny – młodzież starsza i dorośli- 10000m.
15.30 zakończenie biegu – wręczenie nagród.
Start i meta na terenie Faktorii.

bieg gotów
bieg gotów

Related posts