Już w sobotę „Konopielka” w Mokrym Dworze!

Przypominamy, że już w najbliższą sobotę, 13 września 2014 r. wielkie otwarcie jesienno-zimowego sezonu teatralnego Ośrodka Kultury, Sportu i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański. Na inaugurację proponujemy spektakl pt. „Konopielka”, który wyjątkowo odbędzie się nie w sali kinowo-teatralnej OKSiBP w Cieplewie, lecz w niecodziennym, wiejskim plenerze – Skansenie Żuławskich Maszyn Rolniczych w Mokrym Dworze. Na pierwszy spektakl zapraszamy o godz. 19:00, początek drugiego o godz. 21:00.

W zapomnianej przez Boga wsi Taplary życie toczy się swoim odwiecznym torem. Tempo tego życia wyznacza rytm natury mierzony wschodami i zachodami słońca. W tak ułożony świat wtargnie pewnego dnia „uczycielka”, a wraz z nią nowoczesność. W przezabawnych okolicznościach zaczyna pękać stara kultura, a rodzi się nowe…
Sztukę „konopielka” na podstawie powieści Edwarda Redlińskiego z 1973 roku, w reżyserii Jerzego Karnickiego wystawią aktorzy Teatru Nowego im. Witkacego ze Słupska. Aby nie przeszkodziły nam niekorzystne warunki pogodowe, przygotowaliśmy dla naszej publiczności zadaszoną trybunę. Jednak ze względu na plenerowy charakter wieczornej imprezy warto zabrać ze sobą ciepłe kurtki i ew. pledy lub koce.

BILETY w cenie 20 zł do nabycia w Biurze Obsługi Klienta OKSiBP dziś i jutro w godzinach 9:00 – 20:00 lub w sobotę bezpośrednio przed każdym spektaklem na miejscu wydarzenia – w Skansenie Żuławskich Maszyn Rolniczych w Mokrym Dworze – kasa będzie czynna już od godz. 17:30.

Więcej informacji w BOK OKSiBP Cieplewo, kontakt e-mail: rezerwacje@pruszczgdanski.pl, tel.: 728-415-566 lub 58 682 85 78 wew. 1.

Ze względu na plenerowy charakter imprezy, Organizator zastrzega sobie prawo odwołania, bądź zmiany terminu spektaklu. W przypadku odwołania imprezy, zwrot pieniędzy za bilet odbędzie się w terminie 14 dni wyłącznie za okazaniem paragonu.

Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Sołtysów Gminy Pruszcz Gdański.

Regulamin rezerwacji i sprzedaży biletów w Ośrodku Kultury, Sportu I Bibliotece Publicznej Gminy Pruszcz Gdański dostępny jest na stronie:http://oksibp.pruszczgda.pl/rezerwacje

Related posts