ZDERZENIE FIATA Z MOTOCYKLEM, 1 OSOBA RANNA

Policjanci z pruszczańskiej komendy ustalają przyczyny wypadku drogowego do którego doszło na ulicy Krótkiej w Pruszczu Gdańskim. Kierowca fiata doblo podczas włączania się do ruchu prawdopodobnie nie upewnił się przed wykonaniem tego manewru i zderzył się bocznie z motocyklistą. 45-letni kierowca suzuki trafił do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Pruszcz Gd. wypadek
Pruszcz Gd. wypadek

10 września br. o godz. 9.00 dyżurny pruszczańskiej policji odebrał zgłoszenie, że na  ulicy Krótkiej w Pruszczu Gdańskim doszło do wypadku drogowego. Oficer dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów z wydziału ruchu drogowego oraz powiadomił pozostałe służby ratownicze. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Technik kryminalistyki sporządził oględziny samochodu, motocykla i miejsca wypadku drogowego, zabezpieczył ślady, zrobił dokumentację fotograficzną oraz sporządził szkic sytuacyjny. Zbadano również stan trzeźwości obu kierowców.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że włączający się do ruchu 31-letni pruszczanin kierujący fiatem doblo prawdopodobnie nie upewnił się przed wykonaniem tego manewru i zderzył się z jadącym w kierunku ulicy Grunwaldzkiej motocyklistą. 45-letni gdańszczanin kierujący motocyklem suzuki trafił do szpitala wojewódzkiego w Gdańsku. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności. Zwracajmy uwagę na to, co dzieje się na drodze oraz respektujmy przepisy ruchu drogowego.

 

Related posts