Kursy żeglarskie dla wszystkich

Wójt Gminy  Pruszcz  Gdański i Prezes Pomorskiego Związku Żeglarskiego w Gdyni,     w ramach projektu Gmina Pruszcz Gdański pod Żaglami i organizowanych zajęć żeglarskich, zapraszają na przystań w Wiślince dzieci, młodzież i dorosłych.

Plan zajęć obejmuje:

– zdobycie umiejętności pływania na Optymistach dla dzieci od lat 7 – 14

– pływanie na Puckach  (bez ograniczeń wiekowych)

– szkolenie na patent żeglarza jachtowego (od lat 14)

– szkolenie na patent sternika motorowodnego (od lat 14}

– udział w projekcie Pomorskiego Związku Żeglarskiego „Pomorze na morze”

– udział w dwudniowym rejsie po Pętli Żuławskiej

 

Spotkanie organizacyjne i pierwsze zajęcia rozpoczną się 2014.09.12 (piątek) o godz. 15:00 na przystani w Wiślince przy ul. Brzegowej 3. Dzieci ze szkół podstawowych powinny przybyć wraz z rodzicami lub opiekunami.

 

Zapisy i więcej informacji:

 

Ośrodek Kultury, Sportu I Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański w Cieplewie,            ul. Długa 20A, tel.:  +48 694 350 743 – p. Marek Gotartowski.

M. Bielicka

Related posts