71. Tour de Pologne w Gdańsku. Utrudnienia w funkcjonowaniu komunikacji

W związku z organizowanym w Gdańsku 71. wyścigiem kolarskim Tour de Pologne, w sobotę, 2 sierpnia 2014 r. od około godz. 12 do około godz. 14.30 wystąpią utrudnienia w poruszaniu się po centrum Gdańska i na trasie z Gdańska do Pruszcza Gdańskiego. Zamknięte mogą być ul. Okopowa, Wały Jagiellońskie, Podwale Grodzkie i Trakt św. Wojciecha. 

W związku z tym autobusy linii 801 oraz 870 mogą nie obsługiwać przystanków „Brama Wyżynna” oraz „Dworzec Główny”. Linie 846, 854, 856, 859 oraz 860 mogą dodatkowo nie obsługiwać przystanków zlokalizowanych przy ul. Trakt św. Wojciecha, Małomiejskiej oraz Starogardzkiej w Gdańsku, a autobusy linii 847 i 859 przystanków w centrum Pruszcza Gdańskiego.

O zmianie trasy i rezygnacji z obsługi poszczególnych przystanków decyzję podejmować będą kierowcy, w zależności od możliwości przejazdu ulicami, po których poprowadzono trasę wyścigu.

 

Materiał źródłowy TUTAJ

Related posts