Śmieciarz z Borkowa aktywny

Od ponad półtora roku ktoś permanentnie wyrzuca śmieci w reklamówkach przy ul. Starogardzkiej. Proceder nie skończyl się wraz z nowym sposobem odbioru nieczystości.

Czy ktoś widział lub wie kto podrzuca siatki z nieczystościami zamiast pozostawić je w śmietniku. Metoda jest powtarzalna,  wzdłuż drogi we wszelkich wjazdach podrzucane są reklamówki, które często zalegają przez długi czas, roznoszone są następnie przez wiatr lub zwierzęta.

Siatki pojawiają się w godzinach wieczornych lub porannych i zwykle są niemiłą niespodzianką dla okolicznych mieszkańców zmierzających w godzinach porannych do pracy.

Może warto zwrócić uwagę na zatrzymujące się samochody, czy ktoś nie uchyla drzwi i nie zostawia niespodzianki. Kolejna znaleziona dzisiaj rano we wjeździe na al. Ofiar 10 kwietnia w Borkowie.

Straż Gminna 58 692 00 10

Policja 997