PRUSZCZAŃSKA POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW WYPADKU

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim prowadzi śledztwo w sprawie wypadku drogowego, w którym śmierć poniosła 24-letnia kobieta. Do wypadku doszło 29 maja br. na drodze wojewódzkiej nr 227 pomiędzy Roszkowem a Grabiny Zameczek. Z uwagi na konieczność wyjaśnienia wszystkich okoliczności wypadku policjanci z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gdańskim zwracają się z apelem do ewentualnych świadków tego zdarzenia.

Wszystkie osoby które mogą udzielić jakichkolwiek informacji pruszczańska policja prosi o kontakt pod nr telefonu 058 78-54-235. 
Z ustaleń policjantów wynika, że do wypadku doszło 29 maja 2014 roku o godz. 07.50 na drodze pomiędzy miejscowościami Roszkowo a Grabiny Zameczek. Kierujący volkswagenem golfem jadąc w kierunku Pruszcza Gdańskiego na prostym odcinku drogi zbliżył się do jadącego bezpośrednio przed nim ciągnika rolniczego z przyczepą.  Następnie kierowca golfa przekroczył oś jezdni i zaczął wyprzedzać ciągnik rolniczy. W trakcie wyprzedzania zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku peugeotem. Peugeot siłą odrzutu uderzył w przydrożne drzewo. 31-letni kierowca peugeota oraz jego 24-letnia pasażerka trafili do szpitala. Pasażerka peugeota pomimo natychmiastowej pomocy medycznej zmarła w szpitalu. Kierowcy obu samochodów byli trzeźwi. 

Z uwagi na konieczność wyjaśnienia wszystkich okoliczności wypadku policjanci z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gdańskim zwracają się z apelem do ewentualnych świadków tego zdarzenia. Wszystkie osoby które mogą udzielić jakichkolwiek informacji pruszczańska policja prosi o kontakt pod nr telefonu 058 78-54-235. 

Related posts

2 Thoughts to “PRUSZCZAŃSKA POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW WYPADKU”

  1. Marek

    Tego nie wiem, tą treść przekazała Policja z Pruszcza Gdańskiego, błędy czasem się zdarzają.

  2. kk

    golfem chyba jechał z Pruszcza a nie w kierunku Pruszcza

Comments are closed.