To był już III Strasznie Fajny DD w Straszynie

Hasło Strasznie Fajny dzień Dziecka wpisuje się po raz kolejny w krajobraz Straszyna jako wspaniała zabawa dla dzieci ze Straszyna, ale także dla milusińskich z okolicy.

Doskonała organizacja oraz moc atrakcji to znak rozpoznawczy mieszkańców Straszyna. Z podziwem można obserwować zaangażowanie lokalnej społeczności, sponsorów, firm, grup sportowych, artystystycznych w organizację wesołej zabawy.

Tegoroczna pogoda nie zawiodła i przyczyniła się do tego, że zaplanowane  i przygotowane atrakcje na świeżym powietrzu mogły odbyć się z taką pompą.

Dmuchane zabawki, trampoliny, boiska, tory przeszkód, strzelnice, wojsko, straż gminna, strażacy, oksir, przedszkole z Modrego, szkoła językowa, sensei, Jagódki, szkółka koszykówki, szkoła sztuk walki, szkółka piłki nożnej, szkółka tenisa, zespoły artystyczne wraz z ks. Zygmuntem Słomskim, Toksyna FM, odlotowe motory, Straszyn Biega, a przede wszystkim cała rzesza sponsorów bez których wsparcia nie było by tak wspaniałej imprezy.

Wszystkie te siły zaangażowały się i o efekty nie było trudno. Rzesze dzieci aktywnie spędziły ten dzień, aby na zakończenie schłodzić emocje w strażackiej pianie.

A jak to wyglądało tym razem także z lotu ptaka można zobaczyć w tym filmie oraz na zdjęciach.

 

Galeria zdjęć

 

Related posts