Dzień Dziecka w Rusocinie

Wymarzona pogoda sprzyjała wszelkim zabawom zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka. Były występy akrobatyczne, śpiewy i dużo, dużo radości.

Malowanie twarzy zgromadziło już od samego początku, wiele chętnych dzieci, które mogły wybierać wśród propozycji przygotowanych przez panie z przedszkola „Słoneczna Kraina”. Kolejki ustawiały się po watę cukrową, na trampolinę, nie brakowało chętnych do balonowych zabawek. Dużo frajdy sprawiały puszczane bańki mydlane, dzieci mogły samodzielnie je tworzyć lub łapać te puszczane przez przez koordynatora zabaw z Centrum Szkolno Edukacyjnego.

Program urozmaicały także występy dzieci dla dzieci. Gimnastyka artystyczna, występy wokalne na scenie przyciągały też sporą widownię.

Wszędzie było słychać śmiechy, na twarzach dzieci gościł uśmiech.

Galeria zdjęć

Related posts