PRUSZCZAŃSKA POLICJA ZAPRASZA NA DEBATĘ SPOŁECZNĄ

Komendant Powiatowy Policji w Pruszczu Gdańskim oraz Pani Wójt gminy Pruszcz Gdański zapraszają na debatę społeczną zorganizowaną dla mieszkańców gminy. Debata odbędzie się dnia 15 maja 2014 roku o godz. 18.00 w Zespole Szkół w Straszynie przy ulicy Starogardzkiej 48. 

Spotkanie odbędzie się pod hasłem „WIĘKSZA ŚWIADOMOŚĆ, WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO”. Poruszymy między innymi kwestie dotyczące niebezpieczeństw jakie czyhają na użytkowników internetu oraz jak bezpiecznie z niego korzystać. Omówimy tematy związane z bezpieczeństwem w ruchy drogowym oraz zagrożenia przestępczością zarówno wśród młodzieży jaki i nieletnich sprawców czynów karalnych.

W spotkaniu udział wezmą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim,   Gospodarz spotkania Pani Magdalena Kołodziejczak Wójt gminy Pruszcz Gdański oraz zaproszeni specjaliści z rożnych dziedzin odpowiedzialnych za ogólnie pojęte bezpieczeństwo. 
Serdecznie zapraszamy!

Debata

Related posts