Już we wrześniu nowy klub fitness w Galerii Prima Park

Właściciel Galerii Prima Park w Pruszczu Gdańskim podpisał umowę z firmą My Gym SA, właścicielem sieci klubów fitness My Gym. Nowy klub sieci My Gym ma zostać otwarty w centrum handlowym w drugiej połowie września 2014 roku. Klub będzie miał powierzchnię około 900 mkw. i zlokalizowany będzie na poziomie +1 obiektu.

 

W ofercie My Gym znajdzie się wysokiej jakości sprzęt siłowy i cardio, strefa do treningu funkcjonalnego, najnowsze formy zajęć grupowych, spinning oraz bogato wyposażona strefa spa z ofertą masaży. Klub dysponować będzie nie tylko sprzętem najnowszej generacji, ale również wykwalifikowanymi trenerami. Już w sierpniu br. ruszy przedsprzedaż karnetów na zajęcia.

 

My Gym z dużym powodzeniem funkcjonuje obecnie w Galerii Rumia czy Galerii

Bałtyckiej. Firma My Gym SA planuje otwarcia kolejnych klubów fitness jeszcze w tym roku.

MyGym w Pruszczu Gdańskim
MyGym w Pruszczu Gdańskim

Related posts