26-27.04.2014 r. V Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu

Wiosna to najlepsza pora na urządzanie i upiększanie ogrodów. Z myślą o tym, po raz piąty, organizujemy Wiosenne Targi Ogrodnicze w Starym Polu. Na Targach zaprezentują się firmy z branży ogrodniczej, oferujące m.in.: materiał szkółkarski owocowy i ozdobny, kwiaty, krzewy, rośliny rabatowe, cebulowe oraz niasiona i rozsadę warzyw.

Nie zabraknie stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także wyposażeniem ogrodów i mieszkań. Na Targach gościć będziemy również producentów i dystrybutorów z branż związanych z ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi i pszczelarstwem. Obecne będą też firmy budowlane, motoryzacyjne, związane z turystyką, a także obsługujące rolnictwo, w tym doradztwo rolnicze, ubezpieczeniowe, kredytowe i inne.

Jak co roku, Targom towarzyszy wystawa wyrobów rzemiosła artystycznego, produktów regionalnych i tradycyjnych. Nasi Goście będą mieli również okazję obejrzeć wystawę gołębi, drobiu ozdobnego i królików, dokonać zakupów w bloku handlowym, w którym można znaleźć prawie wszystko, skorzystać z oferty gastronomii i „wesołego miasteczka”.

Tegoroczną nowością jest „Piknik Europejski”, zorganizowany z okazji 10-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej, który odbędzie się 26 kwietnia – w pierwszym dniu naszej imprezy.

Mamy nadzieję, że bogata oferta V Wiosennych Targów Ogrodniczych spełni oczekiwania wszystkich zwiedzających – umożliwi miłe spędzenie czasu i zachęci do zakupów.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców regionu zarówno terenów wiejskich, jak i okolicznych miast.

Targi
Targi

1. Zaproszenie

2. Regulamin

3. Plan Targów

4. Zgłoszenie ogrodnicy

5. Zgłoszenie pozostałe firmy

6. Zgłoszenie stoisko handlowe

 

Stare Pole

26-27 kwietnia 2014 r.

kontakt:

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku

Oddział w Starym Polu

ul. Marynarki Wojennej 21

starepole@podr.pl

tel. 55/ 270 11 00

Related posts