Rodzinna impreza Na Tropie Wielkanocnego zajączka

Rodzinna impreza Na tropie Wielkanocnego Zajączka, która odbywała się w bazie SENSEI Centrum Przygody w Żuławce, przyciągnęła spore grono uczestników.

Wśród wielu atrakcji znalazły się typowe Wielkanocna zabawy takie jak toczenie jajek, rzut jajkiem, sikawką do celu, gra w „kręga” i inne. Odbyły się też warsztaty z tradycyjnych technik zdobienia i malowania jajek. Każdy uczestnik otrzymał certyfikat ukończenia szkolenia. Dzieci miały okazję pobawić się i zobaczyć z bliska białe króliki. Odbyło się także poszukiwanie ukrytych przez zająca łakoci.

Do naszej bazy zawitał Jambo, który chciał skraść złote jajo, ale dzieci poradziły sobie z nim przy pomocy sikawek z wodą. Na koniec odbył się tradycyjny śmigus dyngus, który zakończył pełen wrażeń przed Wielkanocny dzień.

Galeria zdjęć

Related posts