Bursztynowa Nuta 2014

24 maja w Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Cieplewie odbędzie się II Pomorski Festiwal Piosenki Dziecięcej „BURSZTYNOWA NUTKA” . Początek imprezy zaplanowano na godz. 11. 

Bursztynowa nutka
Bursztynowa nuta

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 5 – 7 lat z całego województwa pomorskiego. Jego celem jest popularyzacja śpiewu wśród dzieci, poszukiwanie osób szczególnie uzdolnionych wokalnie i plastycznie, jak również zebranie środków na cele charytatywne. Zakończeniem Konkursu będzie Koncert Finałowy Laureatów oraz nagranie płyty z utworami konkursowymi pod tytułem „Dzieci – Dzieciom”.

Uczestnicy rywalizują w następujących kategoriach:

I kategoria – soliści

II kategoria – zespoły (wokalne, wokalno-instrumentalne)

W Konkursie Piosenki soliści i zespoły walczą o statuetkę „Bursztynowa Nutka”.

Patronat honorowy Marszałka Województwa Pomorskiego, Starosty Powiatu Gdańskiego, Wójta Gminy Pruszcz Gdański, Kuratora Oświaty w Gdańsku, jak również wybitna kadra społeczników Fundacji Bursztynowym Szlakiem gwarantuje wysoki poziom imprezy.

Wszystkie niezbędne informacje dla uczestników dostępne są na stronie www.bursztynowym.pl

 

Related posts