Droga Krzyżowa ulicami Borkowa

Tegoroczna droga krzyżowa ulicami parafii św. Jacka Odrowąża miała miejsce w Borkowie. Pomimo chłodnego wiatru przy szkole na ul. Akacjowej przybyło sporo osób. Brzozowy krzyż przez czternaście stacji niesiony był przez grupy czynnie biorące udział w życiu kościoła.

Każda ze stacji drogi krzyżowej przynosiła inne refleksje dotyczące Męki Jezusa, ale także, a może i przede wszystkim odniesienia do życia człowieka. Co najważniejsze nie chodziło o jakiegoś człowieka, ale skierowane to było bezpośrednio do mnie i do ciebie.

Kolejna inna droga krzyżowa już w przyszły piątek 11 kwietnia w kościele pw. św. Jacka Odrowąża w Straszynie.

Zamieszczony film pokazuje początek tej drogi krzyżowej ulicami Borkowa.

 

Droga Krzyżowa w Borkowie

 

Galeria kilku zdjęć z przebiegu drogi krzyżowej w Borkowie.

Related posts

Leave a Comment