Prawdziwe talenty w Borkowie – wideo

Zespół Szkolno przedszkolny w Borkowie był areną popisów młodych talentów z Borkowa. VII już edycja „Wieczoru Talentów” odbywała się na nowej sali gimnastycznej. Doskonałe warunki lokalowe przekładały się na atrakcyjniejsze prezentacje dla występujących oraz większy komfort dla zgromadzonej widowni.

Ponad trzydzieści występów w wielu kategoriach od wiersza poprzez śpiewy, tańce, gimnastykę, eksperymenty i prezentacje prac artystycznych oraz modeli. Każdy rodzaj sztuki wymagał ogromnego zaangażowania, przełamania strachu, tremy. Tym bardziej dla występujących należy się podziw, że prezentowali się nie tylko przed kolegami i rodzicami, ale przed pełną widownią oraz przybyłą tego dnia p. Wójt Magdaleną Kołodziejczak. Czasem było ciężko przełamać tremę, zdenerwowanie udzielało się bohaterom jak i obserwującym, emocje i pragnienie dobrego zaprezentowania się były nieskrywane. Na szczęście wszyscy mogli liczyć na przychylność widowni.

Forma konkursu również mobilizowała do dużego zaangażowania, ale wygrani byli wszyscy, którzy ostatecznie wystąpili. Dla wszystkich były przewidziane nagrody za udział i prezentację. Specjalne wyróżnienie było udziałem Martyny Kapeckiej z klasy IIIA oraz zespołu cheerleaderek, którzy otrzymali specjalne wyróżnienia.

Na zakończenie programu pojawiła się drużyna chłopców z rocznika 2004 trenująca w klubie Gdańskiej Lechii. Reprezentanci przywieźli ze sobą niespodziankę, która zrobiła spore zamieszanie. Gdy na parkiecie pojawiła się Maskotka Lechii, wszystkie niemal dzieci podbiegły i zaczęły się tulić. Była to ogromna frajda, która odciągnęła nawet uwagę od pokazu żonglerki piłkami i próby treningu. Na koniec młodzi adepci piłki nożnej mieli również swoje pięć minut i z dumą rozdawali może pierwsze autografy oraz pozowali wspólnie do zdjęć.

Wszyscy zostali uczestnicy oraz goście zostali zaproszeni na kolejną edycje „Wieczoru talentów” w przyszłym roku.

MC

 

Galeria zdjęć z Wieczoru talentów

Related posts

3 Thoughts to “Prawdziwe talenty w Borkowie – wideo”

  1. Oliwia Kapecka

    Dziękuję.

  2. admin

    Dziękuję za uwagę, odczytałem nazwisko ze zdjęcia z dyplomem i dlatego błąd, który już naprawiłem.

  3. Oliwia Kapecka

    Martyna Kapecka z III a

Comments are closed.