ANIOŁY WRÓCIŁY… by towarzyszyć nam w przeżyciu Czterech Czasów

Kto nie miał okazji w zeszłym roku poznać projektu wielkopostnego zespołu INSPIRUM – oto nadchodzi. „Z TOBĄ ODESZŁY ANIOŁY”. To połączenie muzyki klasycznej i tradycyjnych pieśni wielkopostnych ze współczesnymi, świeckimi kompozycjami, które słyszymy na co dzień wokół siebie. Świadectwo tego, że Droga Krzyżowa biegnie przez nasze ulice, centra handlowe, pracę, szkołę czy dom. Wszędzie jest TEN, o którego Męce chcemy zaśpiewać; którego Mękę chcemy pokazać w teatrze cienia; którego Mękę chcemy muzycznie przemodlić.

inspirum
inspirum

Stonowane, akustyczne brzmienie, dwudziestoosobowy chór, rozbudowana sekcja instrumentalna. To wszystko połączone razem i przeplatane dobrym przekazem pieśni świeckich tworzy niezapomniany wieczór rozmyślań i adoracji.

Nowe piosenki, nowe aranżacje, nowe wykorzystanie multimediów. Sięgamy coraz dalej, nie chcemy stać w miejscu!

Zupełnie nowe przeżycie!

PRZYJDŹ – PRZEŻYJ 4 CZASY!

Zapraszamy:
22.03.2014 (sobota) – godz. 19:00
Parafia św. Jacka w Straszynie, ul. Poprzeczna 24

Related posts

Leave a Comment